Loading...

KTO SME?

Realitný trh vždy bol, je a bude atraktívnym prostredím pre tých, ktorí chcú svoje peniaze dobre investovať, developovať projekty, alebo hľadať nové miesto na bývanie či sídlo svojej firmy. My sme vznikli, aby sme vám uľahčili rozhodovanie, hľadanie, kúpu, či predaj vašich nehnuteľností. Máme ambíciu byť vašim partnerom, poradcom, sprostredkovateľom.
Realitnú spoločnosť (logo) založila právnička, šéfredaktorka regionálnej televízie Mgr. Klaudia Gregušová, ako reflexiu na nové trendy v oblasti realitného biznisu. Jej právna prax je dostatočná na promptné riešenie situácií a je pripravená zodpovedať Vám otázky, ktoré sa týkajú vášho realitného obchodu. Dozerá na hladký priebeh celého procesu – od zrodu inzercie až po odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.
PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS
Každý sa riadi iným kritériom pri výbere svojho obchodného partnera. Nielen kvalita, ale aj dôvera je v každom obchodnom vzťahu základ úspešnej spolupráce. My máme radi konkurenciu, no prinášame na trh niečo, čo je absolútnou novinkou na Slovensku.
EFEKTÍVNY MARKETING JE ZÁKLAD ÚSPEŠNÉHO PREDAJA
Nitra PROPERTIES vie garantovať najrozsiahlejšiu marketingovú podporu vašej nehnuteľnosti. Nie len inzertné noviny. Ale aj LED veľkoplošné obrazovky v centre mesta, prezentácie v televíznych programoch, reklamných spotoch, na Facebook profile, YouTube kanáli našej realitnej spoločnosti. Náš tím tvoria aj marketingoví poradcovia, ktorí sa podieľajú na výrobe video inzercií. Pri dokumentácii nehnuteľnosti nerobíme len fotografie ale aj letecké zábery v exteriéri, vytvárame efektnú video prezentáciu interiérovým dronom a využívame pri tom modernú digitálnu technológiu. A to všetko za bežnú províziu, ktorú by ste zaplatili v rámci sprostredkovateľskej služby iným kanceláriám. Stavili sme na niečo, čo poznáme a čo vieme robiť dobre a efektívne.
Ak sme vás presvedčili, ďakujeme za vašu dôveru. Budeme sa snažiť urobiť váš obchod rýchlo so zárukou spokojnosti na oboch stranách.