Loading...

1-izb. byt na Chrenovej na predaj, príjemná lokalita

67 000€

Popis

Dávame Vám do pozornosti nehnuteľnosť v príjemnej lokalite Chrenovej. Je to najvyhľadávanejšie miesto na bývanie v Nitre kôli výbornej dostupnosti do centra, k univerzitám, vďaka občianskej vybavenosti, a príjemnému prostrediu prírody.

Máme v ponuke jednoizbový byt na Dlhej ulici v Nitre, byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Bytový dom bol kompletne rekonštruovaný, zateplený, s vymenenou strechou. Orientácia bytu na svetové strany: J-Z. Byt dopozične pozostáva z predsiene, kúpeľne s toaletou, jedna izba – spálňa a druhá kuchyňa s obývacou časťou. V súčasnosti je byt obývaný majiteľmi, po dohode je voľný do niekoľkých týždňov. Neprikladáme viac foto kôli súkromiu majiteľov. Pre vyžiadanie zasielame na e-mail. Prezentačný obrázok je ilustračné foto.

Naše odporúčanie: NAJväčšou výhodou je stav bytového domu – kamerové systémy, moderný výťah, elektrický vrátnik a lokalita, príjemné prostredie a celkový stav bytu. Nedostatok – byt určite potrebuje renováciu kúpeľne a vymaľovať steny, väčšia rekonštrukcia nie je potrebná. Byt nemá balkón, čo však nahradí zeleň v okolí bývania.

V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Cena je konečná, 67 000 €. Záujemca  províziu RK neplatí.

 

Odporučené

Mapa

Zdielajte

podiel