Loading...

Nadštandardné bývanie v neštandardnej nehnuteľnosti, TOP lokalita

149 000€

Popis

RK Nitra PROPERTIES ponúka na predaj alebo prenájom 3. izb. byt v úplnom centre mesta NITRA, v nadštandartnom bytovom dome.

Bytový dom (tehla) je zateplený a komplet zrenovovaný. Nachádza sa na 2. poschodí (celkom 4. poschodia) s výťahom. Byt má 1 balkón a 1 ďalšiu lodžiu dostatočne veľkú na posedenie vonku. Byt má 2 veľké izby a 3-tiu menšiu, vhodnú ako pracovňa alebo prípadná hosťovská izba.

K bytu je veľká suchá pivnica. Byt je veľmi pekne riešený a nájdete v ňom črty, ktoré sa dnes už v nových bytoch nenachádzajú. Byt má svoj osobitý príbeh, ktorý ocenia i tí najnáročnejší záujemcovia, ktorí majú radi nitriansku históriu a mešťanské bývanie. Samotný byt bol rekonštruovaný so zámerom zachovať jeho jedinečnú pôvodnú, starosvetskú atmosféru.

V kúpeľni je veľké okno s výhľadom na Zobor a v byte sa tiež nachádza samostatné WC s umývadlom, ktoré má takisto okno. V byte nájdete aj praktickú samostatnú komoru hneď vedľa kuchyne, ktorá má tiež okno.  Byt je vystierkovaný, má nové kvalitné, plastové okná a pôvodné vybrúsené parkety. IS sú nové. Parkovanie je možné v uzamknutom dvore (k bytu prináleží odkúpený podiel vlastníctva pozemku) a tiež na ulici pred domom. Parkovacia karta stojí iba 10 (desať) EUR na rok. Parkovacia karta pokrýva parkovanie aj na druhej vybranej ulici v centre mesta v blízkosti bydliska. Väčšina nábytku zostane v byte, alebo podľa dohody. – centrálna lokalita – tehlový zateplený bytový dom – výborná dostupnosť, úplné centrum mesta – cez ulicu najlepšie a najväčšie nákupné centrum s kinom, divadlá, park, kúpalisko a reštaurácie sú na skok – ohľaduplná rekonštrukcia – čistý, upravený vchod – jednoduché parkovanie – ihneď obývateľný byt – VOĽNÝ od 1. 2. 2017

Cena za mesiac je 500 € plus energie. Tie sa platia buď zálohovo alebo po dohode s majiteľom sa prepíšu na nového nájomcu.

Cena za predaj je 149.000 €

Mapa

Zdielajte

podiel