Loading...

Exkluzívne:Bytovka 10 km od NR na predaj

195 000€

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v katastrálnom území obce Jarok, 10 minút cesty autom od Nitry. Ponúkame na predaj bytový dom so štyrmi bytovými jednotkami .

Bytový dom pozostáva zo 4 bytov a  nachádza sa  v centre obce ,vo veľmi peknom a príjemnom prostredí . Každý z bytov má výmeru 74m2.

Rozloha miestností a dispozícia: kuchyňa o výmere 8,58m2, obývačka o výmere 24,080m2, izba o výmere 15,25m2, spálňa o výmere 11,95m2, chodba o výmere 7,80m2, wc o výmere 1,23m2 , kúpelňa o výmere 4,32m2 a priestranný balkón .

V každom byte je aj kuchynská linka a vstavané skrine na chodbe. Prislúcha k nemu oplotený pozemok o výmere 10 árov . Prízemie je tehlové a dve nadzemné poschodia sú z materiálu okál. Bytový dom bol postavený a kolaudovaný v r.1989. Je napojený na inžinierske siete- obecnú vodu, elektrinu 230V/380V ,plyn a septik. Na dvore sa nachádza aj vŕtaná studňa, ktorú je možno používať na zavlažovanie. Doposiaľ nie je napojený na obecnú kanalizáciu. Na prízemí sa nachádzajú skladové priestory, technická miestnosť, kde je umiestnený plynový kotol Atack, zásobník na teplú úžitkovú vodu, práčovňa a sušiareň.

Pod bytovými jednotkami sú dve priestranné garáže. Kúrenie v bytoch je radiátorové, byty majú drevené okná. Bytový dom je vhodný na bývanie, alebo je možné ho využiť aj ako penzión pre starších ľudí, priestory pre náhradnú rodinnú starostlivosť a pod. Celý areál je oplotený s maximálnym súkromím. V obci je kompletná občianska vybavenosť, základná aj materská škola, potraviny, zastávky MAD atď. Susedia sú príjemní. BYTOVÝ DOM SA PREDÁVA AKO CELOK. Zariadenie dohodou. Nehnuteľnosť nemá žiadne právne ťarchy, a cena je konečná, prípadne možná dohoda.

Odporučené

Mapa

Zdielajte

podiel