Loading...

Veľký 2i byt na Chrenovej, príjemná lokalita

83 000€ €

Popis

Realitná kancelária Nitra PROPERTIES vám dáva do pozornosti 2izbový byt 64 m2 na Dlhej ulici na Chrenovej. Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome na 1. poschodí zo siedmich, (nie prízemie). Je síce dvojizbový ale spálňa sa dá predeliť a vytvoriť tak trojizbový byt. Vhodný pre rodinu s dieťaťom alebo ako investíciu.

Je orientovaný východ – západ. Byt má: plastové okná, čiastočnú rekonštrukciu, plávajúcu podlahu v izbách, pod ktorými sú parkety. Dispozícia: veľká vstupná chodba (zmenená pôvodná dispozícia, šatník bol vybúraný), obývačka (nepriechodná), spálňa – vchod z chodby aj z kuchyne, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, komora.

K bytu patrí aj pivničná kobka (plechová cca 2x2m). Priemerné mesačné zálohové platby sú na úrovni 120 €, každoročne sa vracia späť cca 600 €. Byt nemá balkón, avšak spálňa a kuchyňa sú orientované k parkovému tichému prostrediu, ktorý je hneď nadosah z bytovky..Pri bytovom dome sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, MHD, škôlka, potraviny..

Byt nemá žiadne právne ťarchy, a prevod sa vie uskutočniť do niekoľkých dní. Je ihneď voľný a k nasťahovaniu. Cena je vrátane provízie RK, právneho servisu, katastrálnych poplatkov. Pri hotovostnej a rýchlej platbe určite dohoda možná. Neváhajte nás kontaktovať v prípade záujmu o obhliadku.

 

Odporučené

Mapa

Zdielajte

podiel