Loading...

Ži, hraj, užívaj! Dom priamo na golfovom ihrisku!

Cena dohodou

Popis

Ste priaznivcom hry gentlemanov, zeleného športu a zároveň fanúšikom bývania v uzavretom rezidenčnom prostredí? Viete oceniť hodnotu modernej architektúry a krásneho výhľadu? Realitná kancelária Nitra PROPERTIES má pre vás exkluzívnu ponuku:

Rodinné domy sa nachádzajú v obci Hrubá Borša, v uzatvorenom, 24 hodín stráženom golfovom areáli Green Residence. Z centra Bratislavy sú domy vzdialené iba 30 km a 30 minút autom. Lokalita ponúka tiché a pokojné bývanie s možnosťou relaxu a aktívného športu. V rámci uzavretého areálu bude vybudovaná klubovňa s bazénom a wellness centrom, ktoré bude v rámci areálu sprístupnená iba pre majiteľov nehnuteľností v rezorte.

Idea návrhu:
Domy sú nízkoenergetické a koncipované tak, aby mohli byť využívané ako rodinný dom alebo víkendové apartmánové bývanie. Ku každej izbe je priradená samostatná kúpeľňa. Rodinné domy majú priamy prístup k vode a výhľad na jamku číslo 13 majstrovského golfového ihriska.

Materiálová skladba objektu:
Rodinný dom A a B má obvodové steny aj priečky z tvárnic YTONG. V dome A sú stropy zo železobetónu v dome B je strop YTONG Klasik. Zakladanie domu B je na penovom skle. Povrchové úpravy stien sú realizované sádrovymi omietkami. Vykurovanie je riešené elektricky. Vybavenie interiéru je na základe individuálneho návrhu a požiadavky budúceho majiteľa domu.

V galérii nájdete fotodokumentáciu nehnuteľností, ako aj vizualizácie s návrhom interéru.

Za pekného počasia je z hornej terasy na dome A vidieť aj kopec Zobor v Nitre.

Bilancie domu A

Celková plocha pozemku 361,0 m2
Plocha zastavaná objektom v styku s terénom 36,0 m2
Úžitková plocha 77,7 m2
Plocha terás na teréne 11,6 m2
Plocha terás na nadzemných podlažiach 23,1m2

Cena za Dom A 214.650€ s DPH, dom aj pozemok.

 

Bilancie domu B

Celková plocha pozemku 450,0 m2
Plocha zastavaná objektom 106,1 m2
Úžitková plocha 77,9 m2
Plocha terás na teréne 32,35 m2

Dom B (nízky) 212.200€ s DPH, dom aj pozemok.

V prípade kúpy na spoločnosť je možný odpočet DPH.

Uvedená cena je vrátane právneho servisu, poplatkov za vklad na kataster a iných nákladov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Asistujeme od začiatku obchodu až po odovzdanie kľúčov novému majiteľovi.

Odporučené

Mapa

Zdielajte

podiel